contact-us
close-form

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  3 דרכים שונות לקבלת מידע על השקעת נדל"ן באיחוד האמירויות

  תאריך 02/05/2022

  יואל

  הסכם השלום עם איחוד האמירויות הביא עבור ישראלים אינספור אפשרויות בפן הכלכלי והתיירותי. אין ספק שאיחוד האמירויות, בין המדינות המובילות והמפותחות ביותר במזרח התיכון, יכולה להציע עבורנו גם השקעות נדל"ן אטרקטיביות שיאפשרו לייצר הכנסה נוספת ממדינה משתלמת ויוקרתית. כפי שסקרנו במאמר שלנו על איחוד האמירויות, השקעת נדל"ן באיחוד מאפשרת לכם ליהנות ממס רכישה בגובה 0%, מיסי הכנסה מזעריים ותשואה משמעותית שמתאפשרת בעקבות משאבים טבעיים, שוק תיירות מפותח ועוד.

  בדרך כלל, להשקעת נדל"ן מתלוות הוצאות נוספות כגון סיורי משקיעים, טיסות הלוך ושוב, מקומות לינה ועוד. זו הדרך הכי פופולרית, ולא סתם. הסיורים, ההדרכות והחיפוש הפיזי אחר הנכס החדש שלכם, מאפשר לכם לבדוק כל דבר לפרטי פרטים ולחוות את הנכס בעצמכם. הרי, מה תעדיפו? לרכוש דירה על סמך תמונות בלבד? או על סמך חוויה אישית שלכם? מהיכרות עם הנכס הכוללת בחינת מצב השכונה והמחוז, היכרות עם שכנים ובעלי מקצוע, ועד היכרות עם המוכר. התשובה מובנת מאליה.. מעבר לזה, היא באה לידי ביטוי באחד הפרמטרים לפיהם משקיע נדל"ן רציני בוחר את מיקום הנכס שלו –שעות הטיסה, על מנת שתהיה גישה מהירה לנכס במקרה חירום.

  אך הבעיה העיקרית היא שכרגע מגפת הקורונה מונעת מאיתנו לטוס ולערוך סיורים בעולם, ואם כן הם מלווים בימי בידוד, קשיים טכניים וסכנה להידבקות. במאמר הבא אנחנו נבחן מספר אפשרויות העומדות לפניכם בכדי לאסוף נתונים ומידע על השוק, נכסים ולקבל הסבר נוסף על אפשרות השקעת נדל"ן באיחוד האמירויות.

  1) וובינרים (seminar web)

  מכירים את זום? תוכנת הוידאו שהרוויחה הכי הרבה מכל מגפת הקורונה. האפשרות לבצע שיחות וידאו בין אנשים מכל מקום בעולם היא לא חדשה והיא קיימת כבר יותר מעשור, אבל הפריצה הגדולה שלה הופיעה בתקופה הזו. ברגע שאי אפשר לפתוח כיתות לימוד, קורסים פרונטליים או הרצאות, כיתת לימוד בווידאו הפכה להיות האלטרנטיבה הטובה ביותר. נכון שאין מה להשוות בין פגישה פיזית לפגישה וירטואלית, אבל זה בהחלט מספק.

  עם זום, אתם יכולים להשתמש בפגישות עם בעלי הנכסים, עורכי הדין וסוכני הנדל"ן שלכם, אבל לפני כל זה – תוכלו להשתתף בוובינרים, ישיבות הדרכה של סוכנויות ומומחים בשוק הנדל"ן באמירות. היתרון הגדול ביותר הוא שתוכלו להצטרף להדרכות הללו מכל מקום בעולם, להגיע ולצאת מתי שתרצו, וכמובן גם לצפות במהירות גבוהה יותר בוובינרים מוקלטים ביוטיוב.

  איך משתתפים בוובינרים?

  דבר ראשון, תוכלו להיכנס לאתרי נדל"ן בחו"ל שמספקים וובינרים על השקעות בכל העולם. משקיעים ביתר המדינות בעולם יכולים להשקיע באיחוד האמירויות, ותוכלו לקבל מהם מידע עדכני שמבוסס על ניסיון מוכח בשוק. כל מה שתצטרכו זה לחפש את הוובינר המתאים לכם מבחינת יום ושעה ולהירשם.

  להלן, מספר מקומות בהם תוכלו להיעזר בחיפוש וובינרים:

  אתרים בחו"ל:

  • com – פורטל נדל"ן אמריקאי גדול המכיל קטגוריית וובינרים שלמה המחולקת לפי נושאים, זמן ומרצים.
  • realestateinvestar.com.au – אתר נדל"ן המכיל מספר וובינרים מתעדכנים, לא בהכרח על איחוד האמירויות אך יוכלו לעזור לכם בחיפוש אחר הנכס המדויק עבורכם.

  קבוצות ודפי פייסבוק ישראלים:

  שוק איחוד האמירויות הוא שוק חדש יחסית שעדיין מגששים אחריו. לשם כך, הוקמו מספר דפים וקבוצות פייסבוק שמשתפות מידע, סרטונים ועורכות וובינרים בתדירות גבוהה יחסית. כמובן שיש מסר פרסומי, אך בכל זאת תוכלו להפיק מהם לא מעט תועלת. להלן מספר קישורים:

  וובינרים מוקלטים ביוטיוב

  תוכלו לחפש ביוטיוב וובינר מוקלט על נדל"ן באיחוד האמירויות, ותקבלו לא מעט תוצאות של וובינרים מוקלטים. זו האלטרנטיבה הכי טובה משום שתוכלו לדלג על קטעים, ולמיין את המידע על פי הפרמטרים שתרצו. כמובן שהוובינר יהיה זמין לכם לצפייה חוזרת, מה שמחזק את היתרון של האפשרות הזו.

  2) גוגל מפות

  אמנם, הקורונה נתנה חיזוק לכל נושא הדיגיטל, אך האם שמעתם על האפשרות לסייר בכל מקום שתרצו בעולם מבלי לפסוע צעד אחד? אם אתם עדיין לא מכירים את גוגל מפות, הגיע הזמן שתכירו את התוכנה שתשנה לכם את השקעת הנדל"ן לטובה.

  כפי שהזכרנו, הטיסות מוגבלות מאוד בעת הנוכחית וקשה מאוד למצוא סיורי משקיעים באיחוד האמירויות ובכלל. גוגל מפות היא תוכנה של גוגל שמעבר לתכונות השימושיות של תכנון מסלולים, ניווט וקווי אוטובוס, יש לה תכונה שמאפשרת לכם לקבל מבט מקרוב. בתחתית המסך, תוכלו להשתמש באייקון שנמצא בתחתית המסך בצורה של אדם עומד. בעזרת העכבר גררו אותו למיקום הנכס או לסביבה בה תרצו לסייר, ובאמצעות לחיצה קדימה ואחורה תוכלו להתרשם מהמבנים, הרחובות והתשתיות.

  שימו לב כי יתכן שצילומי הרחובות והבתים יהיה שונה ממה שקיים כיום, מאחר שגוגל אוספת את התמונות מעשרות אלפי רכבי צילום שמסתובבים בכל העולם. לוקח להם זמן להקיף כל מדינה ומדינה ולעדכן אותה, כך שיכול להיווצר מצב בו תראו אתר בנייה שהיום כבר הפך לבניין מרשים רב קומות. לכן, למרות היכולת שגוגל מפות מאפשרת לכם, אין תחליף טוב יותר לסיור השקעות פיזי להיכרות עם השטח.

  3) מה שאתם עושים ברגע זה

  האפשרות המתבקשת ביותר היא לקרוא מאמרי מקצועיים כמו שאתם עושים עכשיו ולבחון מיקומי נכסים. תוכלו לקרוא את הכתבה באתר שלנו ולחפש באינטרנט אחר פורטלים ואתרי נדל"ן נוספים. חיפוש מהיר בגוגל יוביל אתכם לאתרים שונים, אך מומלץ להתבסס על אתרי מידע באנגלית או אפילו בערבית, בהם המידע על השקעות נדל"ן באיחוד האמירויות יהיה מדויק יותר.

  כתיבת תגובה

  banner