contact-us
close-form

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  topic-icon

  מס על שכר דירה

  עבור תושבים זרים, קיים שיעור בסיסי של 20% מס על הכנסות משכירות נטו. המיסים גבוהים יחסית למדינות אחרות ולכן מומלץ להתייעץ עם יועצי מס לפני הרכישה.

  topic-icon

  מס רכישה

  מכירת נכסים כפופה למע"מ בשיעור של 20% ו / או מס העברה של 5.8% תלוי בגיל וסוג הנכס. במקרים מסוימים ניתן לנכות את המע"מ על הרכישה מהכנסות משכירות.

  topic-icon

  משכנתא מקומית

  לא כל הבנקים הצרפתים מאפשרים קבלת משכנתא עבור תושבים זרים, ולכן יש לבחור בקפידה. מרבית הבנקים יעניקו משכנתא של עד כ-70% מגובה הנכס. בנוסף, לאור היציבות הכלכליות של צרפת, הריביות על המשכנתאות נמוכות על מנת לעודד צרפתים לרכוש דירות, והן יכולות להגיע גם ל-1.5%. (מקור)

  topic-icon

  תשואה שנתית

  לתקופות ארוכות טווח ניתן להגיע לתשואות של 4% בהתאם למיקום ולביקוש הנכס. בהשכרות לתקופות קצרות ניתן להגיע לתשואות גבוהות יותר.

  topic-icon

  Airbnb

  אם בחרתם לרכוש נדל"ן באחד מאתרי התיירות שיש לצרפת להציע, תוכלו להשתמש בפלטפורמת AirBnb כדי להשיג שוכרים פוטנציאלים כגון תיירים, סטודנטים וכו'.

  topic-icon

  שוק נדל"ן חופשי

  הנדל"ן בצרפת יקר יותר ממדינות אחרות באיחוד האירופי. במיוחד עבור תושבים זרים, אבל התשואות הגבוהות משתלמות.

  מידע על שוק הנדל"ן והכלכלה בצרפת

  בצרפת מעבר לדירוג הכלכלי, כמות האוכלוסייה היא בין הגבוהות באירופה (כ-65 מיליון תושבים). צרפת מתפרסת על שטח רחב הכולל בתוכו את הערים הגדולות, הכפרים המרוחקים ואת הרי האלפים המושלגים. נתון זה נותן למדינה כוח עבודה משמעותי, כך שרוב כלכלת צרפת מתבססת על מתן שירותים עסקיים במגזר הפרטי (כ-77%). בנוסף, התמ"ג לנפש עומד על כ-44,000$ וב-5 שנים האחרונות נמצא במגמת עלייה מתמדת של כ-1,000$ בשנה, דבר שמעיד על אמידות התושבים ויציבות הכלכלה.

  כלכלת צרפת מבוססת על סקטור פרטי חזק שמכיל כ-2.5 מיליון עסקים וחברות. לפני שנות התשעים הממשלה החזיקה ברוב התעשיות המובילות כגון תחבורה, אנרגיה, תקשורת ועוד, אך היום השליטה בהן הוחלשה על מנת לעודד תחרות בשוק הפרטי.

  איך זה נוגע אליכם?

  היציבות הכלכלית של צרפת מאפשרת בטחון בכך ששוק הנדל"ן לא ישתנה בצורה דרסטית בשנים הקרובות. יציבות הכלכלה הצרפתית נובעת בעיקר מהמגזר הפרטי, מהעסקים והחברות שמניעות את הכלכלה קדימה. בתור משקיעי נדל"ן בצרפת, תוכלו לרכוש משרדים ומפעלים במקומות בהם הביקוש גבוה ובכך להשיג תשואה גבוהה בהתאמה.

  איפה כדאי להשקיע בצרפת?

  ההשקעות האטרקטיביות בצרפת מתרכזות בעיקר בארבעת הערים הגדולות כמו פריז, ליון, ליל ומרסיי. למרות שמחירי הנדל"ן לא נמוכים, פוטנציאל התשואה גבוה יותר. הערים הללו מפותחות יותר מבחינת תשתיות, תחבורה ואטרקציות ולכן יהיה ביקוש גדול יותר להשכרת נדל"ן. תוכלו לרכוש נדל"ן כגון דירות לסטודנטים, משרדים לאנשי עסקים, ודירות נופש לתיירים שרוצים להנות מדירה במחיר זול שקרובה למוקדי תיירות פופולריים.

  אם תרצו להשקיע בנכסים זולים ותיירותיים יותר, תוכלו להתמקד בעיר ניס. מדובר בעיר המהווה מרכז תיירותי גדול בצרפת שעוברים בה מדי שנה כ-12 מיליון תיירים. העיר צמודה לחופי ים התיכון, כך שמעבר לתיירות השופעת באזור, המרחק בין ישראל לניס קצר יותר מאשר טיסה לפריז או לליל בצפון.

  איך רוכשים נדל"ן בצרפת בצורה נכונה?

  כדי לרכוש נדל"ן בצרפת, עליכם לשלוט בשפה הצרפתית או לשכור חברה מטעמכם שתלווה אתכם בתהליך הרכישה. אחרת, יהיה לכם קשה מאוד לתקשר עם המוכרים והשוכרים. הפער בין ישראל לצרפת גדול מבחינה תרבותית, וזה יכול לבוא לידי ביטוי בסירוב קבלת משכנתא מהבנק, אי הבנות וטעויות קריטיות בתהליך הרכישה.

  במידה ותעשו את כל התהליך בצורה מסודרת יחד עם נציגות מטעמכם, תוכלו לוודא שהכל נעשה כמו שצריך בהתאם לסטנדרטים של רשויות המיסוי, המשפטים והבנקים.

  אנחנו ממליצים בחום ללכת לראות את הנכס בטרם חתימה על הצעת הרכישה, בכדי לוודא שאתם מקבלים תמורה מלאה לכסף שהשקעתם. המרחק מפה לצרפת מסתכם בכ-5 שעות נסיעה, בניגוד לנדל"ן באמריקה, הנכס נמצא קרוב אליכם והפיקוח עליו יהיה קל יותר.

  בנוסף, על המוכר יש אחריות משפטית לספק לכם דו"ח אבחון מפורט על הנכס, כך שחשוב לבקש אותו ולעבור עליו יחד עם הנציג הצרפתי שלכם לפני הצעת הרכישה.

  מדינות נוספות

  country-flag

  אנגליה

  אנגליה היא האי הגדול ביותר בבריטניה, הכולל בתוכו גם את סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד. מדובר באימפריה...

  country-flag

  בולגריה

  בולגריה, מדינה שנמצאת במזרח אירופה, מכילה 7 מיליון תושבים ומתפרסת על שטח גדול של כ-110...

  country-flag

  גיאורגיה

  גיאורגיה היא מדינת קווקז הנמצאת בין מדינות אירופה ואסיה. התוצאה – תערובת של הרי האלפים...

  country-flag

  גרמניה

  גרמניה, המדינה הגדולה והמובילה באיחוד האירופאי, היא מהמדינות בעלות שוק הדיור הסבוך והמאתגר ביותר. לאחר...

  עוד בנושא

  כתבות על פי נושא חם

  האם אפשר להשיג משכנתא או מימון להשקעה מבנק בחו"ל?

  02/05/2022

  הרבה משקיעים מעדיפים לא לסכן את כל ההון העצמי שלהם...

  השקעות נדל"ן בחו"ל

  26/03/2022

  מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? יש לכם תקציב פנוי ואתם רוצים...

  איך בודקים את סוג הרגולציה לAirbnb שיש בכל עיר?

  02/05/2022

  Airbnb היא אחת הדרכים הטובות ביותר להביא אליכם שוכרים פוטנציאלים...

  איך קונים דירה אונליין מבלי לטוס לחו"ל?

  02/05/2022

  אפשר לקנות הכול דרך האינטרנט – הגיע הזמן לנדל"ן! במאה ה-21,...

  האם יש הנחות טובות בשוק הנדל"ן בגלל המגיפה?

  02/05/2022

  הקורונה הביאה איתה לא מעט משברים בשוק העבודה, בשוק הרפואה...

  אתר הנדל"ן שכל משקיע רציני חייב להכיר

  02/05/2022

  בתור משקיעים מנוסים ומתחילים כאחד, היה מאוד קשה להבחין ולהחליט...

  לפני שאתה משקיע בבקתת סקי בזלצבורג, כדאי לך לעבור על התקנות הבאות

  02/05/2022

  אוסטריה היא מדינה עשירה המכילה הרים עוצרי נשימה, ערים שוקקות...

  כיצד אוכל להימנע מנפילה לידי הרמאים בשוק הנדל"ן?

  02/05/2022

  פריצה לרכב זה לא עסק נחמד. גם ארנק שנגנב זו...